Blog

LADIES HAPPY HOUR v Oldies Music Continental Clubu

Každý pátek po celý říjen všechny ženy, dívky i dámy, mají volné vstupné do soukromého  Oldies Music Continental Clubu a na uvítanou dostanou zdarma skleničku tichého vína jako welcome drink. Let's Go Party!

Číst více

Ztracené kino v hotelu Continental

Zažij s námi další nečekanou filmovou cestu!  V pátek 29. září promítáme oscarový snímek "Ztraceno v překladu" v ikonickém plzeňském hotelu Continental.

Číst více

Setkání s hoteliérkou Eugenií

Spisovatelka Jana Poncarová vás provede po stopách hoteliérky Eugenie Ledecké, která se stala předlohou stejnojmenné románové postavy v knize Eugenie. Prohlédnete si hotel Continental, kam se Eugenie ve 30. letech přivdala a prožila zde i druhou světovou válku. Při náletu v roce 1944 v hotelovém krytu zahynul Eugeniin manžel Emanuel. Ona a její dvě děti válku přežily. V květnu 1945 se seznámila s generálem Hindsem, který se do ní zamiloval… Přijďte 30. listopadu a dozvíte se více.

Číst více

Snídaně v Plzni v prvorepublikovém stylu: Výborná káva, hudba a románový příběh

Jakmile vejdete do kavárny hotelu Continental, vstoupíte do první republiky. Působivým interiérem zní klavír, voní tu káva a se snídaní se můžete posadit přímo pod portrét femme fatale – Eugenie Ledecké, které hotel patřil ve třicátých a čtyřicátých letech .

Číst více

Snídaně s hudbou v Kontíku

Každý druhý víkend podáváme snídaně od 08.00 s hudbením doprovodem, který bude doplňovat vybraná sobotní i nedělní rána (23.9.;24.9.//pokračujeme i v říjnu)

Číst více
Zbrojnická 312/8, 301 00, Plzeň
+420 377 235 292
© U nás Plzeň chutná, 2014
Design Beneš & Michl