Snídaně s hudbou v Kontíku

SNÍDANĚ S HUDBOU OPĚT V "KONTÍKU"!
V kavárně hotelu Continental se stylově snídalo už v době první republiky, a i dnes zve na výborné snídaně, které se podávají formou švédských stolů, sezónní nápojové speciality, ale i program, který vše skvěle doplňuje. A na co zve „Kontík“ v květnu? Je to zejména skvělá káva, která je pečlivě připravovaná a servírovaná tak, jako tomu bývalo ve třicátých letech minulého století. Milovníci chutí si také přijdou na své v podobě alkoholických i nealkoholických teplých i studených nápojů. Vyhlášené snídaně se ve všední den podávají od osmi do desíti, o víkendu od osmi do půl jedenácté, takže i ti, kteří si déle pospí, budou jistě spokojení. Je libo trochu nonšalance? Dejte si k snídani skleničku sektu, oblíbenou Mimózu nebo jiný výborný drink z rukou našich skvělých barmanů. Aktuálně připravujeme i další program, který učritě potěší. Těšit se můžete i na „snídaně s hudbou“, při nichž živá hra na piano dokonale dokreslí nezaměnitelnou atmosféru.Více informací a rezervace na telefonním čísle: 702 126 554.

Další tématické články

Workshop: Čerstvé řezané květiny na vánočním stole

Srdečně Vás společně s květinářsvím Fišer zveme na květinový workshop s názvem Čerstvé řezané květiny na vánočním stole. 

Číst více

LADIES HAPPY HOUR v Oldies Music Continental Clubu

Každý pátek po celý říjen všechny ženy, dívky i dámy, mají volné vstupné do soukromého  Oldies Music Continental Clubu a na uvítanou dostanou zdarma skleničku tichého vína jako welcome drink. Let's Go Party!

Číst více

Prvorepubliková kavárna v hotelu Continental zve na skvělé snídaně

V kavárně plzeňského hotelu Continental se stylově snídalo už v době první republiky, a i dnes zve na výborné snídaně, které se podávají formou švédských stolů, ale i na program, který je skvěle doplňuje.

Číst více
Zbrojnická 312/8, 301 00, Plzeň
+420 377 235 292
© U nás Plzeň chutná, 2014
Design Beneš & Michl