Snídaně s hudbou v Kontíku

POKRAČUJEME I V ŘÍJNU!
V kavárně hotelu Continental se stylově snídalo už v době první republiky, a i dnes zve na výborné snídaně, které se podávají formou švédských stolů, letní osvěžující speciality, ale i program, který vše skvěle doplňuje. A na co zve „Kontík“ i v září? Je to zejména skvělá káva, která je pečlivě připravovaná a servírovaná tak, jako tomu bývalo ve třicátých letech minulého století. Milovníci ledového osvěžení si pak přijdou na své u pravého řeckého frappé. Vyhlášené snídaně se ve všední den podávají od osmi do desíti, o víkendu od osmi do půl jedenácté, takže i ti, kteří si déle pospí, budou jistě spokojení. Je libo trochu nonšalance? Dejte si k snídani skleničku Rosé Frankovky s ledem a jahodou nebo jiný výborný drink z rukou našich skvělých barmanů. Aktuálně připravujeme i skvělé podzimní drinky, které určitě zahřejí Těšit se můžete i na „snídaně s hudbou“, při nichž živá hra na piano dokonale dokreslí nezaměnitelnou atmosféru.
Více informací a rezervace na telefonním čísle: 702 126 554.

Další tématické články

Prvorepubliková kavárna v hotelu Continental zve na skvělé snídaně

V kavárně plzeňského hotelu Continental se stylově snídalo už v době první republiky, a i dnes zve na výborné snídaně, které se podávají formou švédských stolů, ale i na program, který je skvěle doplňuje.

Číst více

Ztracené kino v hotelu Continental

Zažij s námi další nečekanou filmovou cestu!  V pátek 29. září promítáme oscarový snímek "Ztraceno v překladu" v ikonickém plzeňském hotelu Continental.

Číst více

Setkání s hoteliérkou Eugenií

Spisovatelka Jana Poncarová vás provede po stopách hoteliérky Eugenie Ledecké, která se stala předlohou stejnojmenné románové postavy v knize Eugenie. Prohlédnete si hotel Continental, kam se Eugenie ve 30. letech přivdala a prožila zde i druhou světovou válku. Při náletu v roce 1944 v hotelovém krytu zahynul Eugeniin manžel Emanuel. Ona a její dvě děti válku přežily. V květnu 1945 se seznámila s generálem Hindsem, který se do ní zamiloval… Přijďte 30. listopadu a dozvíte se více.

Číst více
Zbrojnická 312/8, 301 00, Plzeň
+420 377 235 292
© U nás Plzeň chutná, 2014
Design Beneš & Michl